Gminne Zawody Sportowo– Pożarnicze

W duchu sportowej rywalizacji 10 września 2022 r. na boisku sportowym w Garbatce – Letnisko odbyły się Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze drużyn OSP z terenu gmin Garbatka – Letnisko, Sieciechów i Gniewoszów.

Z Gminy Gniewoszów w zawodach udział wzięło aż 11 drużyn, w tym 5 drużyn z jednostki OSP Wysokie Koło, 4 drużyny z jednostki OSP Gniewoszów oraz 2 drużyny z jednostki OSP Sarnów. Jesteśmy bardzo dumni, że młodzi mieszkańcy naszej gminy coraz chętniej interesują się działalnością strażaków ratowników OSP, o czym świadczy tak liczny udział młodzieżowych i dziecięcych drużyn w zawodach sportowo – pożarniczych oraz ich wysokie osiągnięcia. Również wytrwałość i zaangażowanie w przygotowaniu do zawodów w drużynach seniorów opłaciły się, gdyż strażacy z naszej gminy osiągnęli bardzo wysokie wyniki, z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

Klasyfikacja Generalna Zawodów Sportowo – Pożarniczych w Gminie Gniewoszów przedstawia się następująco:

Grupa A – męska drużyna pożarnicza

I miejsce – OSP Gniewoszów

II miejsce – OSP Wysokie Koło

III miejsce – OSP Sarnów

Grupa C – kobieca drużyna pożarnicza

I miejsce – OSP Gniewoszów

Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze – dziewczęta

I miejsce – OSP Wysokie Koło

II miejsce – OSP Sarnów

Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze – chłopcy

I miejsce – OSP Wysokie Koło

W zawodach poza konkurencją udział wzięły również dwie drużyny dziecięce z jednostki OSP Gniewoszów oraz dwie drużyny dziecięce z jednostki OSP Wysokie Koło.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom Gminnych Zawodów Sportowo – Pożarniczych. Życzymy powodzenia na szczeblu powiatowym !