Gminny Dzień Kobiet w Gniewoszowie

Dnia 8 marca po raz kolejny na zaproszenie Wójta Gminy Gniewoszów Marcina Szymona Gaca, do Zespołu Szkolno – Przedszkolnego przybyły Panie z całej gminy. Każda z Pań z rąk wójta oraz Przewodniczącego Rady Gminy Macieja Barana otrzymała symboliczny kwiatek.

Po powitaniu wszystkich przybyłych Wójt Marcin Gac w imieniu własnym oraz męskiej części Gminy Gniewoszów, złożył życzenia Paniom wszelkiej pomyślności, radości i uśmiechu na co dzień oraz wyrozumiałości dla płci przeciwnej. Do życzeń dołączył się Przewodniczący, który w imieniu swoim oraz radnych naszej gminy życzył Paniom samych dobrych dni, a także sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

Część artystyczną przygotowali uczniowie zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Gniewoszowie, pod kierunkiem Pani Aldony Gołębiowskiej, których występ nagrodzono gromkimi brawami.

Główną atrakcją imprezy był występ Aliny Trzeciak – Taryma wokalistki, poetki i kompozytorki z Warszawy, której na skrzypcach akompaniowała Katarzyna Kawka. W czasie występu Pani Alina zaprosiła Panie do udziału w konkursie, nagrodami były tomik poezji oraz płyta z piosenkami wokalistki. Schow artystce skradła jednak mała Blanka, która w czasie ostatniej piosenki towarzyszyła mamie na scenie.

Wieczór zakończyła, kawa herbata oraz słodki poczęstunek przygotowany przez przedstawicielki Stowarzyszenia „Lepsza Gmina Gniewoszów” za co serdecznie im dziękujemy.

Danuta Błażyńska