GMINNY DZIEŃ KOBIET W GNIEWOSZOWIE

8 marca w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Gniewoszowie odbyło się uroczyste spotkanie związane z obchodami Międzynarodowego Dnia Kobiet. Organizatorem uroczystości był Marcin Szymon Gac Wójt Gminy Gniewoszów oraz Piotr Dela Przewodniczący Rady Gminy w Gniewoszowie.

Gminne obchody Dnia Kobiet rozpoczęły się od życzeń: Z okazji Dnia Kobiet składam wszystkim paniom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia oraz pomyślności. Niech radość i uśmiech towarzyszy wam każdego dnia. Spełnienia marzeń, sukcesów zarówno życiu zawodowym, jak i prywatnym – które w imieniu własnym oraz w imieniu Rady Gminy w Gniewoszowie złożył Wójt Gminy. Do życzeń dołączył się także mł. asp. Grzegorz Abramczyk składając życzenia w imieniu Komisariatu Policji w Gniewoszowie.

Każda z przybyłych Pań otrzymała kwiatka, przygotowano także specjalny program artystyczny, na który składały się występy sceniczne, w tym wokalne oraz kabaretowe uczniów z Publicznego Gimnazjum w Gniewoszowie i Klubu Seniora „Zawsze Aktywni”. Gościnnie wystąpili również działacze Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie –  Michał Pastuszak i Martyna Kozłowska.

Agnieszka Konieczna