II POWIATOWY PIKNIK STRAŻACKI I PODIUM DLA NASZEJ DRUŻYNY.

W niedzielę 18 czerwca 2023 r. na stadionie sportowym w Głowaczowie odbył się II Powiatowy Piknik Strażacki zorganizowany przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kozienicach bryg. Kamila Bieńkowskiego oraz Huberta Czubaja Wójta Gminy Głowaczów. Piknik rozpoczął się turniejem piłkarskim, w którym udział wzięło 5 drużyn z powiatu kozienickiego. Naszą gminę w tym wydarzeniu reprezentowali wspólnie druhowie z OSP KSRG w Wysokim Kole oraz OSP w Sarnowie. W duchu zdrowej rywalizacji i przyjaznej atmosferze drużyny rozegrały po 5 meczy. Wyniki turnieju przedstawiają się następująco:

– pierwsze miejsce zajęła drużyna Państwowej Straży Pożarnej w Kozienicach,

– drugie miejsce zajęła drużyna z Gminy Głowaczów

– trzecie miejsce zajęła drużyna z Gminy Gniewoszów, której serdecznie dziękujemy i gratulujemy. Jesteśmy dumni, że nasze jednostki wspólnie mogły reprezentować naszą gminę w tym wydarzeniu oraz życzymy im dalszych sukcesów.

Wyróżnienia przypadły drużynie z Magnuszewa oraz drużynie Powiatowej Policji w Kozienicach. Uroczystego wręczenia pucharów dokonali Senator RP Stanisław Karczewski oraz bryg. Kamil Bieńkowski z Państwowej Straży Pożarnej w Kozienicach.

Ewelina Molenda