Oferta pracy

ANKIETER

miejsce pracy: Gmina Gniewoszów

W związku z realizacją projektu dot. inwentaryzacji indywidualnych źródeł ciepła Urząd Gminy Gniewoszów poszukuje ambitnych, komunikatywnych i zaangażowanych kandydatów do pracy na stanowisko ankietera.

Zadania:

  • aktywne przeprowadzanie inwentaryzacji indywidualnych źródeł ciepła, poprzez uzupełnianie ankiet informacyjnych z potencjalnymi użytkownikami indywidualnych źródeł ciepła,

  • bieżący kontakt telefoniczny z użytkownikami indywidualnych źródeł ciepła,

  • elastyczny czas wykonywania zleconych czynności w dużej mierze oparty o działanie zadaniowe, ale także w odniesieniu do odpowiedzialności za wykonywane zadania,

  • dbanie o pozytywny wizerunek zleceniodawcy,

  • dbanie o logistyczne rozplanowanie swojej pracy,

  • inne prace biurowe

Co z nami zyskasz:

  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie

  • możliwość realizacji własnych pomysłów, dużą swobodę i przestrzeń na samodzielne działanie

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe

  • dobra organizacja czasu wykonywania zleconych czynności

  • gotowość pracy w terenie

  • prawo jazdy kat. B

CV wraz z podpisaną klauzulą RODO (w załączeniu) należy dostarczyć osobiście, listownie lub mailowo do dnia 15.07.2021 r. na adres:

Gmina Gniewoszów

ul. Lubelska 16

26-920 Gniewoszów

e-mail: gmina@gniewoszow.pl

Decyduje data wpływu. Zgłoszenia, które wpłyną po terminie nie będą rozpatrzone.

Planujemy prowadzenie rekrutacji w oparciu o wybór kandydatów na podstawie nadesłanych dokumentów, a następnie spotkania osobiście.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 48 6215003 wew. 22.

Klauzula RODO: Pobierz plik

Zadanie pn. Inwentaryzacja indywidualnych źródeł ciepła na terenie gminy Gniewoszów zrealizowano przy pomocy środków z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Ochrony Powietrza i Mikroklimatu MAZOWSZE 2021”