Wernisaż wystawy pokonkursowej „Moja gmina w obiektywie”

28 sierpnia 2018 r odbyło się ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w zakończonej IV Edycji Gminnego konkursu „Moja gmina w obiektywie”, którego organizatorem był Wójt Gminy Gniewoszów.

Tematem tegorocznego konkursu był: Pejzaż i zabytki Gminy Gniewoszów, na który otrzymaliśmy 45 prac 15 autorów. Komisja w składzie: Franciszek Subocz – fotograf, członek rzeczywisty FOTO KLUBU RP- przewodniczący, Marcin Szymon Gac – Wójt Gminy Gniewoszów oraz Mikołaj Mizak – fotograf hobbysta, po weryfikacji zdjęć pod względem zgodności z regulaminem konkursu, przyznała następujące nagrody:

I miejsce – Monika Wiraszka,

II miejsce – Stanisław Błażyński,

III – miejsce – Marian Wołowik.

Wyróżniono zdjęcia: Janusza Górskiego, Witolda Makarewicza oraz Haliny Budniak. Przyznane zostały jeszcze indywidualne nagrody, które otrzymali ; Marcin Miturski oraz Beata Popek.

Słodkie nagrody w postaci miodu ufundował i wręczył Ryszard Szewczyk, którego Edukacyjna Zagroda Pszczelarska fotografowana była podczas pleneru fotograficznego. W plenerze, który odbył się 3 sierpnia br. na terenie naszej gminy uczestniczyli członkowie Klubu Fotograficznego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Kozienic. Piękno naszej ziemi gniewoszowskiej możemy podziwiać na 27 zdjęciach zakwalifikowanych do wystawy. Wystawę można oglądać na sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Gniewoszowie do końca października. Zapraszamy!

Danuta Błażyńska