Rozpoczęcie wakacji w Sarnowie

 Dnia 26.06.2022 r. w Sarnowie z okazji rozpoczęcia wakacji, odbył się festyn rodzinny pn „Dzieciaki strażaki”. Organizatorem tego wydarzenia było Koło Gospodyń Wiejskich w Sarnowie „Sarenki”, które zorganizowało to wydarzenie dzięki otrzymanemu grantowi z Fundacji Polskiego Funduszu Rozwoju w wysokości 5000 zł.

 Na uczestników festynu czekało wiele atrakcji m.in. pokaz ratownictwa technicznego i medycznego, pokaz bojówki w wykonaniu Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w Sarnowie i Wysokim Kole, zawody strażackie na wesoło w wykonaniu jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych w Gniewoszowie, przejażdżki samochodami strażackimi, konkursy z nagrodami, dmuchańce, strażackie piana party i wiele innych. Atrakcji nie brakowało również dla łasuchów, dzięki stoisku wystawionemu przez Koło Gospodyń Wiejskich w Borku „NASZ BOREK”, które serwowało żurek i pyszny smalec z ogórkiem, a dla smakoszy słodkości nie zabrakło waty cukrowej, lodów, obwarzanków, popcornu i wielu innych łakoci. Wieczorem do dobrej zabawy zapraszał wszystkich obecnych  Dj.

 Dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w realizacji tego wydarzenia Urzędowi Gminy Gniewoszów, Państwowej Straży Pożarnej w Kozienicach, Ochotniczej Straży Pożarnej w Sarnowie, Wysokim Kole i Gniewoszowie.

This slideshow requires JavaScript.