Gminny Dzień Kobiet

     Gminny Dzień Kobiet pełen barw i muzyki  odbył się w Gniewoszowie w sobotę 9 marca w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Spędziliśmy ten wieczór w  cudownej atmosferze. Na początek odbył się wspaniały program artystyczny  przygotowany przez uczniów i nauczycieli Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Punktem kulminacyjnym spotkania był koncert pt. „Usta milczą dusza śpiewa” , który w cudowny sposób zaprezentowali Ksenia i Rafał Tomkiewicz – artyści scen polskich i zagranicznych. Śpiewacy czarowali publiczność wspaniałymi głosami i rewelacyjnym repertuarem.  Długo będziemy pamiętać to wydarzenie.

     W tym wyjątkowym wieczorze uczestniczyli: Marcin Gac Wójt Gminy Gniewoszów, Maciej Baran Przewodniczący Rady  Gminy, Irena Bielawska Prezes Zarządu Lokalnej Grupy Działania „Puszcza Kozienicka”, którzy złożyli wszystkim kobietom, dziewczynom i dziewczynkom najserdeczniejsze życzenia. Nie  zabrakło również  muzycznych niespodzianek.

     Po życzeniach każda z obecnych Pań otrzymała z rąk Marcina Gaca Wójta Gminy Gniewoszów oraz Macieja Barana Przewodniczącego Rady Gminy symbolicznego tulipana.

     Całość została wzbogacona o  słodkie przekąski i nie tylko, bo przecież, jak dobrze wiemy – coś dla duszy ale i coś dla ciała to przepis na idealne świętowanie! Nie możemy nie wspomnieć o fantastycznej oprawie scenicznej, dzięki której całe wydarzenie zyskało niepowtarzalny klimat. Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do tego, że ten wieczór był tak wyjątkowy!

Organizatorem tego wydarzenia był: Wójt oraz Samorząd Gminy Gniewoszów, a współorganizatorami: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gniewoszowie oraz Stowarzyszenie „Lepsza Gmina Gniewoszów”.